ALPINE UTE-80B

Достапност:

На залиха


Power Output: 4 x 50W High Power Amplifier Display LCD: 13 Segments White LCD Display 1Line Control Type: Rotary Encoder Knob Blue Illumination Buttons AUX-In: Front AUX Input (3.5mm mini jack) Menu Language: English, German, French, Italian, Spanish, Dutch, Russian Detachable Face Plate Detachable DIN Trim Plate Dimmer Power Antenna Lead Output Face Color: Black

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.