AUX 24 inv. STOECKA

Достапност:

Нема на залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ: 7,4KW КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ: 9,5KW ПОТРОШУВАЧКА ЛАДЕЊЕ:2,3KW ПОТРОШУВАЦКА ГРЕЕЊЕ:2,7KW ФРЕОН: R410A ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 1200m3/h

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

62.900 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.