AUX HD 1027 SIV DISPANZER

Достапност:

На залиха


– Волтажа 220 V – Фрекфенција 50Hz / 60Hz – Греење – моќност 550 W – Ладење – моќност 85W – Температура на топла вода ? 90? 5.0 L / h – Температура на топла вода ?10? 1.5 L / h – Капацитет на топла вода 1.0 L – Капацитет на ладна вода 2.5~3.0 L

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.900 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.