BABYLISS D302RE

Достапност:

На залиха


BaByliss Expert 2000 D302RE • Фен за коса • црвена боја • 2000W • 3 брзини/температури • 70км/ч брзина на дување • Концентратор 10мм • Штеди до 25% енергија

1.190 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.