BEKO BIE25400XM

Достапност:

На залиха


•Фурна за вградување •Мултифункционална •Енергетска класа:А •Капацитет на фурната:71L •8 програми •Дигитален тајмер •Вентилатор •Child Lock-заштита за деца •Димензии:60x60x58cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.