BEKO BIE26302X

Достапност:

На залиха


Фурна за вградување Мултифункционална Енергетска класа:А Капацитет на фурната:65L 6 функции Грил,Вентилатор LED Display – Touch control Димензии:60x60x57cm ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

13.999 ден

На залиха