BEKO BSE24130B

Достапност:

3 на залиха


Фурна+плотна за вградување •Енергетска класа:А •Капацитет на фурната:71L •6 функции на рерната •Механички тајмер •Димензии:60x60x57cm •Независна комбинирана плотна HISM 64120 S •2+2 Грејни зони(струја+плин) •Електронско палење

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

24.500 ден

3 на залиха

Фурна+плотна за вградување •Енергетска класа:А •Капацитет на фурната:71L •6 функции на рерната •Механички тајмер •Димензии:60x60x57cm •Независна комбинирана плотна HISM 64120 S •2+2 Грејни зони(струја+плин) •Електронско палење

Шифра: ВГШП016 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.