BEKO BU1101

Достапност:

На залиха


Фрижидер за вградување Автоматско одмрзнување Енергетска класа:A+ Нето капацитет:128L Автономна работа до 20h Потрошувачка на енергија годишно:118kWh Ниво на бучава:39dB Димензии:82x60x55cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

16.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.