BEKO DFN05311S

Достапност:

Нема на залиха


•Машина за садови •Енергетска класа:A+ •Капацитет:13 сета •5 програми •5 температури •Одложен старт •Ниво на бучава:49dB

16.990 ден

Нема на залиха