BEKO DFS05013W

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа:A+ Капацитет:10 сета 5 програми 5 температури Одложен старт Ниво на бучава:49dB Димензии:85x45x60cm

16.000 ден

Нема на залиха