BEKO DS7433 PAO

Достапност:

На залиха


•Кондензациска сушара •Енергетска класа: A++ •Капацитет:7kg •15 програми •Одложен старт 24h •Heat Pump •Child Lock •Индикатор за работниот програм •Индикатор за чистење на филтерот •Индикатор за празнење на садот за вода •Потрошувачка на енергија годишно:209kWh •Ниво на бучава:65dB •Димензии:85x60x54cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

26.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.