BEKO DSS05011X

Достапност:

Нема на залиха


Вградна машина за садови Енергетска класа:A+ Капацитет:10 сета 5 програми 5 температури Одложен старт Потрошувачка на вода по циклус:13L Потрошувачка на вода годишно:2940L Потрошувачка на енергија по циклус:0,83kWh Потрошувачка на енергија годишно:237kWh Ниво на бучава:49dB Димензии:82x45x57

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.500 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.