BEKO HTE7616 XO

Достапност:

Нема на залиха


Машина за перење и сушење ProSmart™ Inverter Motor Полнење:фронтално Енергетска класа:B Капацитет:7kg перење,4kg сушење Вртежи:1200 врт./min Програми:15 Bluetooth Дигитален дисплеј

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

25.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.