BEKO HTV7633X00-PERE/SUSI

Достапност:

Нема на залиха


•Машина за перење и сушење •Полнење:фронтално •Енергетска класа:B •Капацитет:7kg перење,5kg сушење •Вртежи:1200 врт./min •Програми:16 •Димензии:84x60x54cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

27.000 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.