BEKO HTV8736 XSO

Достапност:

1 на залиха


•ProSmart инвертер мотор •Енергетска класа:А •Капацитет:8kg перење,5kg сушење •Вртежи:1400 врт./min •Bluetooth •AntiCrease+

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

30.000 ден

1 на залиха

•ProSmart инвертер мотор •Енергетска класа:А •Капацитет:8kg перење,5kg сушење •Вртежи:1400 врт./min •Bluetooth •AntiCrease+

Шифра: ПЕСУ017 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.