-16%

BEKO RCNA340K20W

Достапност:

На залиха


•Комбиниран фрижидер •Full No Frost •Енергетска класа:A+ •Нето капацитет:302L •Капацитет на фрижидерот:205L •Капацитет на замрзнувачот:97L •Капацитет на замрзнување:5kg/24h •Димензии:175x60x65

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

19.000 ден 22.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.