-14%

BEKO RCNA365K20S

Достапност:

На залиха


• No Frost • Енергетска класа:A+ • Нето капацитет:268L • Капацитет фрижидерот:194L • Капацитет замрзнувачот:74L • Капацитет замрзнување:5kg/24h • Потрошувачка дневно:0.92kWh • Потрошувачка годишно:296kWh • Ниво на бучава:40dB • Димензии:185x60x65cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

20.990 ден 24.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.