BEKO RDSA240K20W

Достапност:

На залиха


• Комбиниран фрижидер • Автоматско одмрзнување • Енергетска класа:A+ • Нето капацитет:223L • Капацитет на фрижидерот:177L • Капацитет на замрзнувачот:46L • Капацитет на замрзнување:4kg/24h • Потрошувачка дневно:0.619kWh • Потрошувачкагодишно:226kWh • Ниво на бучава:40dB • Димензии:147x54x60

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.