BEKO RDSA290 M20W

Достапност:

Нема на залиха


•Комбиниран фрижидер •Автоматско одмрзнување •Енергетска класа:A+ •Нето капацитет:278L •Капацитет на фрижидерот:209L •Капацитет на замрзнувачот:69L •Капацитет на замрзнување:3,5kg/24h •Ниво на бучава:42dB •Димензии:162x60x60cm

15.990 ден

Нема на залиха