BEKO RFNE290L21W

Достапност:

На залиха


Вертикален замрзнувач •Neo Frost •Енергетска класа:А+ •Нето капацитет:250L •Број на фиоки:6 •Потрошувачка на енергија дневно:0,893kWh •Ниво на бучава:42dB •Димензии:172x60x65cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

26.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.