BEKO RSSA250K20W

Достапност:

Нема на залиха


•Автоматско одмрзнување •Енергетска класа:A+ •Нето капацитет:222L •Капацитет на фрижидерот:203L •Капацитет на замрзнувачот:19L •Потрошувачка на енергија дневно:0.587kWh •Потрошувачка на енергија годишно:214kWh •Ниво на бучава:39dB •Димензии:144x59x54cm ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.000 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.