BEKO VCO4320WR

Достапност:

7 на залиха


Моќност:1800W Капацитет на сад:1.4L Телескопска цевка Ниво на бучава:82dB HEPA филтер

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.800 ден

7 на залиха

Моќност:1800W Капацитет на сад:1.4L Телескопска цевка Ниво на бучава:82dB HEPA филтер

Шифра: ПРХЕ040 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.