BEKO VCS50700CW

Достапност:

На залиха


•Правосмукалка •Моќност:800W •Вмукувачка моќ:230W •Капацитет на вреќа:1L •Ниво на бучење:80 dBA •Хепа филтер

3.990 ден

На залиха