BEKO WMY81283LMXB2

Достапност:

Нема на залиха


• Green line серија • Енергетска класа:A+++ • Капацитет:8kg :1200 врт./min • Програми:15 • Hi-tech грејач • Одложен почеток од 0-24h • Aquafusion за заштеда на дет. • Ниво на бучава:52/77dB • Димензии:85x60x54cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

23.500 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.