BEKO WTE6512BO

Достапност:

На залиха


Енергетска класа:А+++ Капацитет:6kg Вртежи:1000 врт./min Програми:15 Одложен старт ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

14.990 ден

На залиха