-10%

BEKO WUE8612XSO

Достапност:

На залиха


Машина за перење ProSmart inverter мотор Полнење:фронтално Енергетска класа:А+++ Капацитет:8kg Вртежи:1200 врт./min Димензии:84x60x55cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.999 ден 19.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.