DYNAMIC 7480 PANEL 2000W BELA

Достапност:

На залиха


Големина на просторијата 16 – 20m2 Тајмер Осигурувач: 10 A тип на напојување: AC Фреквенција: 50 Hz Место на употреба: Собен Приклучна моќ: 2.000 W Моќност на греачот: 2.000 W Приклучна моќ(V): 230 V Димензии (ШxВxД): 92 ? 43 ? 24 cm Tежина на апаратот: 5,5 kg Приклучна моќ: 2.000 W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.