-43%

FAVORIT 3159 INOX

Достапност:

На залиха


– 60 cm модел – on/off копче – 3 брзини – 550 m3/h – 1 мотор – калено транспаретно стакло – алуминиумски касетни филтри – боја: inox панел со стакло ГАРАНЦИЈА 12 МЕСЕЦИ

3.990 ден 6.990 ден

На залиха