FAVORIT 4-J INOX B

Достапност:

На залиха


димензии Ш/Д/В 595x595x550 mm – волумен на рерна: 65 L – контролно копче за рерна – иноксна управувачка табла – турбо вентилатор – грејачи: горен 1200 W и долен 1100 W – грил грејач – 1000W – боја: инокс со црно стакло

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

18.490 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.