-21%

FAVORIT 43DN4JM2T2S2-90FHD ANDROID

Достапност:

На залиха


Android 9.0 SMART LED TV • WiFi,FullHD 1920×1080 • 3.000.000 : 1,400 cd/m2 • QUAD Core CortexA5 1.5GHz • 1 GB RAM,8GB ROM • Operating system Android • Wifi built in 802.11 b/g/n • DVB-T/DVB-C/DVB-S2, HDMI x2 USB ports x 3 ,VGA

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12.699 ден 15.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.