FAVORIT 50DN4JM2T2S2-90ANDROID

Достапност:

Нема на залиха


50`-127 /9.0 Android SMART FULLHD LED TV • Resolution 1920×1080 • Dynamic Contrast 3.000.000 : 1 • Brightness: 400 cd/m2 • Processor QUAD Core Cortex A5 1.5GH • 1GB RAM8GB ROM • Wifi built in 802.11 b/g/n DVB-T/DVB-C/DVB-S2

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.490 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.