FAVORIT CC500SF

Достапност:

На залиха


– Димензии (В/Ш/Д): 85 cm/50 cm/60 cm – Стакло-керамичка плоча со 4 зони за готвење – Волумен на рерна: 50 L – Длабока тепсија: 2 – Решетка во рерна – Светло во рерна – Енергетска класа: A – Долен грејач: 1100 W – Горен грејач: 1200 W – Вентилатор – Боја на шпорет: сребрена

17.700 ден

На залиха