FAVORIT CC500WWF

Достапност:

3 на залиха


– Димензии (В/Ш/Д): 85 cm/50 cm/60 cm – Волумен на рерна: 50 L – Позиција на контролните копчиња: лево од панелот – Длабока тепсија – Решетка во рерна – Светло во рерна – Енергетска класа: A – Долен грејач: 1100 W – Горен грејач: 1200 W – Вентилатор

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.990 ден

3 на залиха

– Димензии (В/Ш/Д): 85 cm/50 cm/60 cm – Волумен на рерна: 50 L – Позиција на контролните копчиња: лево од панелот – Длабока тепсија – Решетка во рерна – Светло во рерна – Енергетска класа: A – Долен грејач: 1100 W – Горен грејач: 1200 W – Вентилатор

Шифра: ШПРА018 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.