FAVORIT FVC-160

Достапност:

13 на залиха


-МОЌНОСТ – 2000W -ЦИКЛОНСКИ СИСТЕМ НА РАБОТА -ХЕПА ФИЛТЕР -РЕГУЛИРАЊЕ НА МОЌНОСТА -КАПАЦИТЕТ НА САДОТ – 2Л -ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.500 ден

13 на залиха

-МОЌНОСТ – 2000W -ЦИКЛОНСКИ СИСТЕМ НА РАБОТА -ХЕПА ФИЛТЕР -РЕГУЛИРАЊЕ НА МОЌНОСТА -КАПАЦИТЕТ НА САДОТ – 2Л -ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

Шифра: ПРХЕ043 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.