FAVORIT L141

Достапност:

На залиха


– Димензии: 82,1/48/50 cm – Бруто/Нето волумен: 91/89 L – Енергетска класа: A+ – Потрошувачка на енергија: 113 kWh – Ниво на бучавост: 43 dB – Боја: бела – Изменливa вратa – Прилагодувачки полици

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.800 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.