FAVORIT MBPVL20

Достапност:

На залиха


– вградни димензии: Ш/В/Д: 59,4cm/31,3cm/38,2cm – волумен: 20 L – излезна моќ: 800W – излезна моќ на грил: 1000W – 5 нивоа на моќност – тајмер за готвење со 95’ – функција за одмрзнување – сигнал за завршена функција – inox внатрешност

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

9.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.