FAVORIT MP5051

Достапност:

Нема на залиха


– 500 вртежи во минута (rpm) – капацитет: 5 kg – 42 L иноксен барабан – 15 програми – електронски програматор – копче за контрола на температура – енергетска класа: А++ – еко систем за заштеда на енергија

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

10.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.