FAVORIT MP7102

Достапност:

На залиха


– Максимум вртежи во минута: 1000 rpm – Максимален капацитет: 7 kg – Волумен на барабан: 49 lt – Програми: 15 програми – Електронски програматор – Енергетска класа: A++

13.990 ден

На залиха