FAVORIT MS3000INOX

Достапност:

4 на залиха


– димензии: В/Ш/Д 85/45/60 – максимален капацитет: 10 сета садови – 6 програми – брз програм 30 min. на 40 C – енергетска класа: А++ – заштита од поплава – прилагодувачка корпа – боја: инокс

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13.990 ден

4 на залиха

– димензии: В/Ш/Д 85/45/60 – максимален капацитет: 10 сета садови – 6 програми – брз програм 30 min. на 40 C – енергетска класа: А++ – заштита од поплава – прилагодувачка корпа – боја: инокс

Шифра: СА45016 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.