FAVORIT MS5000

Достапност:

16 на залиха


-максимален капацитет: 12 сета -програми: 4 -енергетска класа: А+ -класа на сушење: A -енергетска потрошувачка: 0,95 kwh

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12.990 ден

16 на залиха

-максимален капацитет: 12 сета -програми: 4 -енергетска класа: А+ -класа на сушење: A -енергетска потрошувачка: 0,95 kwh

Шифра: СА60012 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.