FAVORIT MS7000

Достапност:

На залиха


димензии: В/Ш/Д 85/60/60 – Максимален капацитет : 12 сета – 7 програми – брз програм 30 min. на 40 C – енергетска класа : А++ – класа на сушење : А – потрошувачка на вода за еден циклус :12 L – заштита од поплава – прилагодувачка корпа – бучавост при работа : 57 dB

15.990 ден

На залиха