FAVORIT NF366 INX

Достапност:

На залиха


-димензии В/Ш/Д: 186/59,5/65 cm – бруто/нето волумен: 348/336 L – ладилник/замрзнувач нето волумен: 230/106 L – Енергетска класа: А+ – Гас: Р 600 A – боја: inox – изменливи врати

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

23.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.