,

FAVORIT PL-272

Достапност:

1 на залиха


– Моќност 2200 W – Регулација на пареа – Регулација на температура: 3 нивоа – Термостат со сијалица – Можност за вертикално пеглање – Систем против бигор – Систем против капење – Керамичка плоча – Боја: Виолетова – Напон 220-240V~50/60HZ

990 ден

1 на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.