FAVORIT R140

Достапност:

Нема на залиха


-Енергетска класа:А -Замрзнувач 10 L -Одржувач 76 L -Бучава 43 db -Автоматско одмрзнување -Димензии (ШxВxД):48x84x50 ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

7.500 ден

Нема на залиха