FAVORIT R141

Достапност:

На залиха


-Енергетска класа:А -Замрзнувач 10 L -Одржувач 78 L -Бучава 43 db -Автоматско одмрзнување -Димензии (ШxВxД):48x84x50 ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

7.800 ден

На залиха