,

FAVORIT S1604

Достапност:

На залиха


Моќност – 750 W Нелепливи грил плочи, лесни за чистење Рачка отпорни на топлина и лесна за отворање Индикатор за вклучено и спремно за работа Автоматски термостат Можност за поставување во исправена положба Заштита од прегревање

799 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.