FERRE MF42W FULL MINI

Достапност:

На залиха


електричен минишпорет RGLUX MF42 White Рингли:2 ком O145mm & O180mm Релна на Струја 3 Функции за релната 3 Команди Дупло Стакло 1 Четвртаста Тепсија 1 Округла Тепсија 1 Решетка Голема релна 42л Боја: бела боја

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.