-9%
,

FUEGO FGB54X

Достапност:

Нема на залиха


Плоча:Vitro Ceramic 4 Radian
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:56L
Пица функција
Димензии:60x60x57cm

15.990 ден 17.500 ден

Нема на залиха

Спореди