FUEGO GS-306L

Достапност:

На залиха


Соковник Моќност:800W Брзини:2 Капацитет на сад:1.1L Филтер од нерѓосувачки челик Контејнер за отпад:2L Ножеви од нерѓосувачки челик Заштита од прегревање

2.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.