-29%
,

FUEGO GS906 MULTI SECKO

Достапност:

На залиха


Моќност: 200W
4 додатоци за сецкање
Куќиште од нерѓосувачки челик
Заштита од прегревање
Нелизгачка подлога

1.990 ден 2.800 ден

На залиха

Спореди